درباره ما

عنی میشن یا انیمشن (انگلیسی: Ani Mishan‎ بنا نهاده ۱۸ آذر ۱۳۹۸ در تهران) یک مجموعه طنز اجتماعی در فضای مجازی است که توسط کیان قاسمپور راه‌اندازی شد.
این مجموعه در آذر ماه سال ۹۸ شروع به فعالیت کرد و در اوج شیوع کرونا و در زمان قرنطینه با ساخت قسمت ماسک بندی و کنایه به کمبود ماسک و گران فروشی آن بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. عنی مشن با تنظیم صدا سروش طبابائی و مدیریت دیجیتال مارکتینگ کامل حامد رناسیان، با نام انیمشن به صورت یک طنز اجتماعی توانست مورد توجه بسیاری از مخاطبین در ایران شود. کاراکترهای بسیار ساده و جذاب و بیان شیرین و صمیمی به همراه لحجه شیرین گیلکی باعث شد این مجموعه در فضای اینستاگرام به سرعت مخاطب خود را پیدا کند.

بنا نهاده


عنی میشن یا انیمشن یک مجموعه طنز اجتماعی سیاسی در فضای مجازی است که توسط کیان قاسمپور راه‌اندازی شد. دلیل استفاده از لحجه گیلکی کارگردان و انیماتور مجموعه کیان قاسم پور بود که خود اصالتی گیلانی (رودسر) را دارد و علاوه بر تبلیغ لهجه زیبای گیلکی، شیرینی این لهجه را با کاراکترهای عنی مشن منتشر نمود. این مجموعه اکنون با نام جدید انیمشن با نویسندگی و کارگردانی و صداپیشگی کیان قاسمپور در حال ادامه فعالیت است. همچنین تنظیم صدا کل مجموعه عنی مشن توسط سروش طبابائی ومدیریت کامل دیجیتال مارکتینگ حامد رناسیان، طراحی بسترهای اینترنتی و همچنین مدیریت اینترنتی این مجموعه توسط حامد رناسیان انجام می‌شود. ایده اولیه این مجموعه از وبسری اُزیا به نویسندگی و کارگردانی کیان قاسمپور شکل گرفته که توانست در اولین زمان‌های انتشار خود، توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب نماید.
اُزیا مجموعه وبسری طنز بی کلام است، که موفق شد در سال ۱۳۹۸ و در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان مقام اول و دیپلم افتخار را نصیب نویسنده و کارگردان خود کند. کیان قاسم‌پور مفتخر به کسب مقام اول در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان می‌باشد.

کیان قاسمپور در سال ۱۳۹۸ و در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان توانست مقام اول و دیپلم افتخار را برای وب‌سری اُزیا کسب کند. از وبسری اُزیا قسمت‌های محدودی پخش شده که با استفاده از کاراکترهایی خطی و بسیار ساده و بدون دیالوگ اتفاقاتی طنز را ارائه میکند. در اواخر سال ۹۸ وب‌سری عنیمیشن که از ساخته‌های او بود در فضای اینستاگرام مورد استقبال مردم قرار گرفت و موفقیت‌های چشم‌گیری را پیدا نمود. کاراکترهای وب سری عنیمیشن الگویی مشابه به وب سری اُزیا دارد و تنها تفاوت آن حرف زدن شخصیت های آن است. قاسمپور در حال حاضر مشغول پروژه‌هایی در فضای مجازی و کارگردانی و نویسندگی در چند پروژه تلویزیونی است. قاسمپور در سال ۱۳۹۹ با همکاری با حامد رناسیان کلیه فعالیت‌های انیمیشنی خود را با استفاده از فضای دیجیتال و دیجیتال مارکتینک طراحی و راه‌اندازی نمود که منجرب به شروع فعالیت وب سایت انیمیشن شد و فضای انیمیشنی به صورت حرفه‌ای آغاز شد.

افتخارات

  • اشتغال‌زایی در زمینه طراحی انیمیشن دو بعدی توسط کیان قاسمپور در ایران
  • اخذ مقام الف در جذب مخاطب توسط سامانه تبلیغاتی اینترنتی و اینستاگرامی در ایران

+1